Loading Udalosti
Podujatie sa už uskutočnilo.

Pozývame Vás na tvorivú dielňu pre dospelých vedenú slovenskou autorkou Slavomírou Ondrušovou, ktorá sa vo svojej tvorbe zaujíma tak o kresbu, jej limity a možnosti ako aj o presah do 3D modelov.

Workshop sa uskutoční v MAK-u – Mestskom Ateliéri Kresby, ktorý sa pre autorku – rezidentku zriadil v bývalom obchode v historickom centre Štiavnice. Ondrušová tu pracuje, tvorí a vy okoloidúci, návštevníci aj obyvatelia mesta ju pri práci môžete vidieť, navštíviť ju.

adresa: Radničné námestie 10 / bývalý obchod Štiavnická paráda

Workshop začíname o 17:00 prednáškou v rámci ktorej nás Slávka Ondrušová zoznámi so svojou tvorbou, ukáže nám aké veci ju inšpirujú, predstaví svoje posledné diela aj výstavy. Nasledovať bude tvorivá časť.

Budeme kresliť seba, aj veci okolo seba.Po workshope najlepšie práce rovno vystavíme.

Workshop je otvorený rodičom, seniorom a deťom (od 10rokov vyššie). Dávame ho do pozornosti aj učiteľom výtvarnej výchov,  ale aj záujemcov o umelecké štúdium.

Všetko čo budete pri práci-tvorbe potrebovať Vám zabezpečíme: papier, ceruzky.

Maximálny počet účastníkov 10.

Vstup BEZPLATNE. Prosím v prípade záujmu píšte na stokovec@stokovec.sk. Info aj na facebook tu.

Workshop „Nebáť sa kresby“ pod vedením Slavomíry Ondrušovej je sprievodnou aktivitou k umeleckej rezidencii autorky v rámci programu EDU AIR, ktorý organizuje Banská Stanica v rámci Almázie Štiavnica: Mesto kultúry 2019 v spolupráci s Mestom Banská Štiavnica a s podporou z verejných zdrojov z Fondu na podporu umenia.

Organizátori ďakujú za poskytnutie priestorov pre projekt jeho majiteľovi.