Loading Udalosti
Podujatie sa už uskutočnilo.

Dva krát do tej istej vody nevstúpiš….ale na druhé pokračovanie workshopu iného kreslenia so Slavomírou Ondrušovou sa prihlásiť možeš!

Po úspešnom prvom workshope kresby s aktuálnou rezidentkou Slavomírou Ondrušovou Vás pozývame opäť do jej ateliéru v historickom centre Štiavnice. Tí, čo ste s nami boli v MAK-u minulý piatok viete, že workshop je venovaný dospelým s detskou-hravou dušou. Dosť sme sa naučili aj zasmiali.

Ak sa v piatok 22.11. budete v Štiavnici podvečer nudiť prihláste sa na druhé pokračovanie kurzu iného kreslenia. Víkend môžeme začať spolu, v kolektíve a kreatívne.
Pravdepodobne to nebude vôbec nuda…
Ceruzky aj fixky pripravíme.

Workshop sa uskutoční  v MAK-u – Mestskom Ateliéri Kresby, ktorý sa pre autorku – rezidentku zriadili v bývalom obchode v historickom centre Štiavnice. Ondrušová tu pracuje, tvorí a vy okoloidúci, návštevníci aj obyvatelia mesta ju pri práci možete vidieť, navštíviť ju.

MAK / Mestský Ateliér Kresby/Radičné námestie 10 / bývalý obchod Štiavnická paráda
pre dospelých, žiakov aj študentov (od 15 rokov vyššie)
ZADARMO

Workshop začíname o 17:00
Workshop je otvorený rodičom, seniorom a deťom (od 10rokov vyššie). Dávame ho do pozornosti aj učiteľom výtvarnej výchovy, ale aj záujemcom o umelecké štúdium.

Všetko čo budete pri práci-tvorbe potrebovať Vám zabezpečíme: papier, ceruzky.
Maximálny počet účastníkov 10.

Workshop je sprievodnou aktivitou umeleckej rezidencie autorky, ktorú realizujeme v rámci programu EDU AIR v spolupráci s Mestom Banská Štiavnica ako súčasť Almázie Štiavnica: Mesto kultúry 2019 s podporou z verejných zdrojov z Fondu na podporu umenia.
Za poskytnutie priestorov MAKv mesiaci november ďakujeme majiteľovi nehnuteľnosti.

Viac info: www.banskastanica.sk
www.almaziastiavnica