Loading Udalosti
Podujatie sa už uskutočnilo.

Pouličná audio-vizuálna lahôdka s nohami na zemi a s hlavou v oblakoch! 21 minútová prechádzka do ilúzie času a priestoru.

Pouličná zvukovo-výtvarná prechádzka v oblakoch je jedinečným zážitkom poľského divadla Delikates. Zvedaví diváci dostanú na hlavu nádherné inštalácie mrakov. Vo vnútri oblaku budú počúvať krásne tkaný príbeh o najstarších legendách sveta. Audio nahrávka ich ľahučko povedie k jednoduchým úkonom – až sa sami stanú hercami. Poďte sa na chvíľu zastaviť a venujte si čas na to, na čo nemáte čas. Na seba! Zahoďte na 20 minút svoje plány, záväzky a povinnosti.Slobodná cesta s hlavou v oblakoch do ilúzie času a priestoru v nádhernom pokojnom prostredí tajchu Veľká Vodárenská (sobota) alebo v areáli Červenej studne (nedeľa). Stáť nohami pevne na zemi a pritom mať hlavu v nebi. To je delikátny duchovný zážitok. Obohaťte sa o snovú prechádzku! Cieľom Teatr Delikates je divadlo plné chutných špecialít. Vzniklo v roku 2007 a ich názov je inšpirovaný obchodmi s lahôdkami. Tvoria produkcie, ktoré sú v konečnej fáze úhľadne zabalené a ľahko stráviteľné a pritom hlboko hodnotné a výživné. O tom ste sa mohli presvedčiť aj na prvom ročníku Festivalu AMPLIÓN, kde títo umelci vystúpili. S úsmevom sa na vás tešia milí Wiktor Malinowski a Małgorzata Mell.

21 minútová prechádzka do ilúzie času a priestoru. (začiatok každú pol hodinu pre max. 10 ľudí)

Vstup voľný!

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v klube Rubigall, Nám. Sv. Trojice (zadný vchod od schodiska zo Starého zámku).